Здравейте, Тъй като нямах възможност за корекция с Арес (кучето ми), реших да пробвам през прозореца :) Надявам се този път да се е получил така търсеният от мен ефект. Поне на мен ми харесва, но ще се радвам отново да споделите Вашата професионална гледна точка - тя е градивна за мен. Благодаря!
Добро утро Рейхан!
Оценка работы
Този път е много по-добре :) Основният обект е на фокус, докато останалите елементи на снимката са ефектно размазани. Сцената е добре експонирана, има водеща диагонална линия, която добавя динамиката.
Замечания и рекомендации
Идята на снимката е добре изпълнена. Композиционо би било по-добре да няма други обекти пред движещият се основен обект (кола), за да има "въздух" за движение напред.
Выводы
Снимката е приета!
Благодаря. Относно пространството пред обекта - взех си бележка от предходната снимка, но реших, че дървото ще допринесе за усещането за скорост.